Sohbet Burada
BURADA SOHBET ZİL ZURNA! Sohbet siteleri arasında kullanıcıların keyifli zaman geçirmesi için hizmet veren site 100'den fazla kullanıcıya sahiptir.
mirc indir
Program üzerinden chat odalarına bağlanmak için mirc indir.

Yuvam Sohbet

Yuvam Sohbet

Yuvam Sohbet Odaları

Yuvam Sohbet Odaları

Ücretsiz sohbet Odaları
Malesef bazı chat odalarında özellikle mirc tabanlı olan sohbet siteleri haksız yere kazanç sağlyarak bazı kullanıcıların parasını sömürmeye devam etmektedir. Oper admin yetkilendirme sistemi olarak adlandırlan mirc tabanlı administrator yetkisi chat yapmak için sitelere giren kullanıcıların üzerinde tabiri caiz ise tam bir gardiyan edasıyla sohbet kanallarında cirit atmaktadırlar. Bunun yanında sohbet odaları veya özel odalar olmak üzere sadece yetkilendirme değil kanal satış sistemi ile bu haksız kazanç devam etmektedir.

Cinsel sohbet Odaları
Dünyada ve Ülkemizde olduğu gibi cinsel sohbet odaları veya gabile chat yapmak isyenlerin, giriş yaptıkları siteler tehlikeli virüslerle karşı karşıya kaldıklarını ve kişisel bilgilerin çalınmasına kadar ilerleyen bu düzenlemeler insanların temel ihtiyacı olan cinsel sohbet ihtiyaçlarını bilen ve buna göre illegal faaliyetlerde bulunan siteler yer almaktadır, lütfen giriş yaptığınız siteler üzerinden mail adreslerinize gelen e-postalara tıklamadan önce bir kez daha düşünmenizi tavsiye ederiz.

Mobil Sohbet Odaları
İnternetin yaygınlaşan ve hemen hemen her evde modem ağ kullanılan günümüzde insanlar bununda ötesine giderek artık sadece evlerde değil akıllı cep telefonları ile birlikte dünyayı cebinde taşıyarak mobil sohbet odalarına giriş yapıyor. Hal böyle oluncada bireylerin asosyal olma durumları ve yapılan araştırmalara göre yatmadan önce insanların %90 uykuya dalmadan mutlaka cep telefonlarını kontrol etme eğilimleri fazlasıyla artış göstermektedir. Bizleri bekleyen tehlike ise hayatımızı tamamen internet ve sosyal ağlar üzerinden yaşamaya başlamamız.

Canlı Arkadaşlık Sitesi
Bazı canlı sohbet siteleri insanlar yerine daha önce kayıt edilen video veya bot server kullanarak web sitelerine kullanıcı çekmek için insanları kandırma eğilimine girebiliyorlar. Lütfen değerli vaktinizi boş sitelere girerek değerlendirmek yerine daha keyif alabileceğiniz ve canlı sohbet olduğundan emin olduğunuz sitelerde zaman geçirmenizi öneririm.

Sesli sohbet Odaları
Chat odaları daha önce yazışarak ve görüntülü sohbet sistemleri vardı ama artık cep telefonları ile giriş yapılarak sesli sohbet etme imkanına sahip olabiliryorsunuz. Bu yüzdende bir çok değişik insanların aynı ortamda olabileceklerini unutmamalıyız. Kötü niyetli insanların özellikle bayanların sohbet ettikleri sitelerde daha fazla rastlandıkları ve bayanlara yönelik tehdit ve kötü bir duruma düşürme gibi bir takım girişimde bulunduklarını söylemek isterim.

+18 Chat Sitesi
Çocuklarımızı +18 sohbet odalarından lütfen uzak tutalım zira 18 yaşını doldurmayan yavrularımızın özellikle cinsel sohbet sitelerinde bilinçsizce bir takım hareketlerde bulunan ve çocuklar üzerinde bıraktıkları ruhsal bir takım sıkıntıların ileriki yaşlarda olumsuz bir biçimde karşılarına çıkacaktır. Bu yüzden çocuklarımızın internette dolaşırken ne tür sitelere girdiklerini kontrol edip cinsellik konusunda temel eğitim vermeliyiz. Aileler bu konuya mutlaka önem vermeleri gerektirmektedir.

Yetişkin Sohbet Odaları
Reşit yaşını dolduran insanların toplumsal ileşimden sıkılan ve hergün aynı insanlarla karşılaştıkları için farklı insanlarla tanışma ve sohbet etme ihtiyacı hissederler, bu yüzden yetişkin sohbet odalarında mantık içerisinde kendilerine en uygun sohbet sitesini ararlar, ama malesef chat alanında yetişkinlere özel bir sohbet sunucu olarak bilinen sadece mevsim.org yetişkin sohbet odalarıdır. Siz değerli yetişkinlerin farklı insanlarla tanışıp en güvenilir sohbet sitesinde zaman geçirmek isterseniz lütfen başka sitelerde boşuna zaman kaybı yaşamayın.

Geveze Sohbet Siteleri
Sohbet veya Chat alanında eğlence veya ücretsiz chat odaları olarak kullanıcı çekmek amacı ile birbirinden değişik yöntemlerle kullanıcıların eğlence isteklerini sömürmeye ve geveze sohbet odaları başlığı altında birçok virüs barındıran sitelere çekmektedirler. İnternette geveze sohbet etmek istemek tamaemn ücretsiz ve tamamen güvenilir olması gerekmektedir, aksi durumda lütfen bu tür sitelerden uzak durunuz. İnternet doğru kullanıldığı sürece verimli olabilir, yoksa tamamen bir zaman kaybına dönüşebilir.

Bizimmekan
sohbet Odaları Mevsim bizim mekan olarak tabir edilen sohbet odaları tabanlı chat programlarını virüs bulundurmayan mirc scprintlerini bu siteden indirebilirsiniz. Son zamanlarda chat kategorisinde ve birçok sohbet alanda bir çok rakibini geride bıraktığı bilinmektedir. Değerli ziyaretçilerimize önerebileceğimiz en uygun ve tamamen ücretsiz biçimde değerli zamanını geçirebileceğiniz bir chat platformudur. Mevsim sohbet yenilenen web arayüzü ile ziyaretçilerinin daha kolay ve daha keyifli sohbet edebilecekleri uygulamalar geliştirmektedir.

trsohbet
Türkiye’de hiçte yerli olmayan sohbet odalarının varlığından haberdar olmalısınız zira yabancı ülkelerden gelip başlık olarak trsohbet olarak kendilerini ifade eden sohbet odalarından uzak durmanızı tavsiye ederim, çünkü türk milletinin örf ve adetlerini sömürmek için girişimde bulunan bu tür siteleri deşifre edip yüce milletimizi kimsenin duygu sömürüsü adı altında kullanmalarına izin vermeyiz.

RuletChat
Rulet Chat Platformu olarak reklam yapıp belirli kullanıcı kitlesine ulaştıktan sonra ücret veya üyelik gerektiren sohbet sunuculardan’da uzak durmak gerekir, öncelikle alıştırmak için bedava sohbet olarak nitelendirelen chat sayfaları mutlak mertebe sonraları kullanıcıların alışmalarını sağladıktan sonra belirli ücret karşılığında sohbet girişleri sağlanmaktadır, lütfen chat odalarını bu tür yasa dışı illegal faaliyet yapan siteleri bize şikayet edebilirsiniz. irtibat için Ruletchat sitesine giriş yaparak #operhelp kanalına şikayetinizi belirtebilirsiniz.

YORUM YAP

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Arkadaşlarını Bul
#Sohbet Odalarında Güzel Dostluklar
SevdaFm Radyomuzu Dinleyin
#SevdaFm Radyomuzu Buraya Tıklayarak Dinleyenilirsiniz..
Yardımlaşma
#Help Kanalına Girip Yardim isteyebilirsiniz..
web hosting