Sohbet Et!
BURADA SOHBET ZİL ZURNA!
Sohbet siteleri arasında kullanıcıların keyifli zaman geçirmesi için hizmet veren site 100'den fazla kullanıcıya sahiptir.
mirc indir
Program üzerinden chat odalarına bağlanmak için mirc indir.

Yandex Sohbet

Yandex Sohbet

Yandex arama motoru olmasına ek olarak kullanıcılarına artık muhabbet etme noktasında da hizmet sunmaya başladı. Erkekler ve kadınların sosyal bir varlık olduklarının bu noktada altının çizilmesi gerekir. Karşı cinsle rahat bir şekilde muhabbet imkânı sağlayan yandex sohbet bu alanda yeni olmasına rağmen oldukça başarılı bir şekilde kullanıcılarına hizmet sunmakta.

Üye Olmadan Sohbet İmkanı

Genellikle sohbet sitelerinde muhabbete başlayabilmek için o sitelere üye olmak gerekir. Fakat biz yandex sohbet olarak ziyaretçilerimizin de bu hizmeti keşfetmeleri adına ziyaretçi kullanıcı girişimizi de aktif durumda bulunuyoruz.

Sitemize üyeliği bulunmayan kişilere de bu imkanı sunmamız ise oldukça beğeniliyor. Günde binlerce kişi sitemizi ziyaret ederek üye olmadan diledikleri gibi sohbet etme fırsatından istifade ediyorlar. Siz de üyelik sorunu ile uğraşmadan sitemizi ziyaret edebilir ve sohbet etmeye başlayabilirsiniz.

Farklı Sohbet Odaları

Online olarak sunduğumuz muhabbet sitemizde kimse kimseyi neredeyse tanımıyor. Bu noktada kullanıcılarımızın ve ziyaretçilerimizin ilgi alanları doğrultusunda birçok sohbet odası açıyoruz. Açtığımız sohbet odalarına isteyen kullanıcımız giriş sağlayarak dilediği kişi ile sohbet etmeye başlayabiliyor.

Erkeklerin istediği kadına, kadınların ise sohbet etmek istediği erkeğe yazma hakları bulunuyor. Sohbet odalarında kullanıcılarımızdan tek beklediğimiz şey ise seviyeli bir şekilde sohbet etmeleridir. Bunun dışında kullanıcılarımızdan ve sitemiz üzerinden sohbet eden kişilerden herhangi bir beklenti içerisinde değiliz.

Ahlak Kurallarına Riayet

Sitemizde konuşan ya da muhabbet eden kişi ya da kişiler her ne sebeple olursa karşı tarafa küfür ve nefret söylemi içeren bir yazı yazarsa site yönetimimiz konuşma detaylarını inceleyerek küfür eden kişilerin sistemden uzaklaştırılmasını sağlıyor.

Bunun dışında bayanları taciz eden söylemlere de rastlanması durumunda da o kişinin sitemizle işliği kesiliyor. Yandex sohbet site yönetimi olarak bu kurallara uyarak sohbet eden kullanıcılarımızı ise herhangi bir şekilde rahatsız etmeden sohbet etmelerine imkan sağlıyoruz.

+18 Yaş Kuralı

Site yönetimi olarak +18 yaş kuralımızı da aktif halde tutuyoruz. Küçük çocukların sisteme giriş yaparak insanları kandırmalarını ya da bireyleri duygusal yönden bir beklenti içine sokmalarını da bu şekilde engellemeye çalışıyoruz.

Sohbet Giris

Arkadaşlarını Bul
#Sohbet odalarında güzel dostluklar
Müzik Dinle
#MaSaLFM Kanalımızda müziğin ritmini hisset
Yardımlaşma
#OperHelp kanalından yardım alabilirsin