Sohbet Et!
BURADA SOHBET ZİL ZURNA!
Sohbet siteleri arasında kullanıcıların keyifli zaman geçirmesi için hizmet veren site 100'den fazla kullanıcıya sahiptir.
mirc indir
Program üzerinden chat odalarına bağlanmak için mirc indir.

Pasif Sohbet

Pasif Sohbet

Pasif sohbet, insanların cinsel yönelimleri farklılık gösterebilir. Kimi erkekler kadınlardan, kimi kadınlar ise erkeklerden hoşlanabilir. Bu durum beklenen bir cinsel eğilimdir. Ancak bazen erkeklerin de birbirlerinden hoşlandıkları ve kadınlarında birbirlerinden hoşlandıkları durumlar gerçekleşebilir. Gay ve lezbiyen olarak adlandırılan bu yönelimler dünya genelinde hızlı bir şekilde yaygınlık kazanmakta.

Gay olan erkekler kendilerini pasif ve aktif olarak nitelendirirler. Pasif olan kişiler genellikle cinsel ilişki esnasında daha az sorumluluğu olan fakat hem cinsini daha fazla etkilemek zorunda olan kişilerdir. Biz sohbet sitemizde bu kitlenin de kendisini ifade edebilmeleri ve arkadaşlık kurabilmeleri adına sohbet seçeneği altında kullanıcılarımıza hizmet sunuyoruz. Kullanıcılarımızın istekleri doğrultusunda açmış olduğumuz bu site sayesinde de ciddi arkadaşlıkların ve ilişkilerin başlamasına katkı sunuyoruz.

Pasif Sohbet Sitesinin Amaçları

Sohbet sitemizde kendisini pasif olarak nitelendiren kitleyi bir arayı getirmeyi amaçladık. Bu noktada da bireyler hem farklı farklı illerden ya da bulundukları illerden farklı farklı kişiler ile arkadaşlık etme fırsatı buluyorlar. Sitemiz üzerinden erkeklerin yaşadıkları cinsel ilişkilerini paylaşma, yaşadıkları ilk deneyimi hatırlama vb. gibi muhabbetlere de girebiliyorlar. Kişilerin sohbet sitemizde seviyeli bir şekilde sohbet ederek yaşadıkları ve paylaşmak istedikleri her şeyi paylaşma fırsatı yakalıyorlar. Pasif sohbet sitesi olarak bu noktada öncü bir site olmanın da haklı gururunu yaşıyoruz.

Sohbet Sitesi Kimlere Hizmet Sunuyor?

Sitemiz genel olarak eş cinsel eğilime sahip olan kişilere hizmet sunuyor. Özellikle pasif sohbet 18 yaşından büyük erkeklerin birbirleri ile Söyleşi etmelerini sağlıyor. Siteye kadınlar da giriş yapabiliyor. Fakat site olarak hizmet sunduğumuz ana kitle erkeklerdir.

Sunulan Diğer Hizmetler

Kullanıcılarımıza ve ziyaretçilerimize sunduğumuz birçok hizmet bulunmakta. Bu hizmetler arasında ilk sırada erkeklerin online olarak chat yapması yer alıyor. Bunun dışında sesli sohbet seçeneğimiz de kullanıcılarımızın hizmetine sunuluyor. Yine kullanıcılarımız ve ziyaretçilerimizin tercih etmeleri durumunda görüntülü olarak sohbet seçeneğimiz de bulunuyor. Görüntülü sohbet esnasında sitemizden kaynaklanan herhangi bir donma veya herhangi bir problem bulunmuyor. Sunduğumuz hizmetler ücretsiz olup kullanıcılarımızdan da herhangi bir ücret talep etmiyoruz.

Sohbet Giris

Arkadaşlarını Bul
#Sohbet odalarında güzel dostluklar
Müzik Dinle
#MaSaLFM Kanalımızda müziğin ritmini hisset
Yardımlaşma
#OperHelp kanalından yardım alabilirsin