Omegle Benzeri

İnsanların çevrimiçi sohbete olan sevgisi zaman zaman büyümektedir ve insanlar yabancılarla sanal bir ortamda sohbet etmek istemektedir. Omegle’ın sloganı, dünya çapında çok sayıda kullanıcısı olan omegle benzeri siteler.

Yabancılarla sohbet; olmaktadır. Omegle de metin veya web kamerası aracılığıyla anonim olarak insanlar sohbet edebilir. Tabii ki, istenmeyen +18 ve kaba görüntülerle karşılaşabilen insanların şikayetleri nedeni ile olacak ki, Omegle sistemini geliştirmiş ve bu gelişmiş sistem ile bu durumun biraz önlenebileceği söylenebilmektedir.
Bugün, Omegle tarzı siteler hakkındaki araştırmalarıma dayanarak, sizinle 10 sohbet sitesini daha paylaşacağım. Bu siteler arasında Türklerin yapmış olduğu sitelerde yer almaktadır.

Omegle Türevleri

Omegle’nin birçok kullanıcı tarafından ilgi ile takip edilmesinin ardında Omegle benzeri sitelere ve uygulamalar da yaygınlaşmıştır. İşte Omegle sitesi baz alınarak geliştirilen ve insanların hizmetine sunulan Omegle benzeri siteler şöyledir:

Chatroulette

Bu sitede yazışmaktan çok görüntülü konuşma dediğimiz Web Cam olayı daha yaygın olmaktadır. Yazı yerine sesli sohbet, emoji yerine gerçek yüz ifadesi görmek isteyen kullanıcılar bu siteye yönlendirilebilir. Ayrıca bu sitede bulunan gelişmiş koruma sayesinde uygunsuz görüntüler hemen yasaklanmaktadır.

Bazoocam

Giriş ekranında cinsiyetinizi ve cinsel tercihinizi belirtmeniz gereken bu sitede, konuşacağınız şahsın cinsel tercihi ve cinsiyeti sizinle uyuşursa karşılaşabileceksiniz. Bu nedenle birçok insana tarafından beğenilen bir sitedir.

Bu popüler olan 2 farklı sitenin yanında şu sitelerde birçok kişi tarafından kullanılmaktadır:

  • Cam4
  • Chatrandom
  • Chatspin
  • Dirtyroulette
  • Shagle
  • Tinychat
  • Gayconnect
  • Lesbians Chaturbate

Omegle benzeri siteler yukarıdaki gibi sıralanmıştır. Özellikle denemenizi istediğimiz bir sayfa yok, genel amacı aynı yönde olan ve içeriği de aynı amaca hizmet eden sitelerdir. Sadece erişemediğiniz sayfa olduğunda bir diğerini deneyerek kaldığınız sohbete devam edebiliyorsunuz.

Bu siteler büyük bir kuruluş olan Omegle sitesinin türevleri niteliğinde olan sitelerdir. Bu sitelerin hepsinde sınırsız yazışma ve konuşma imkanı elde edebilirsiniz. Ayrıca bu siteler örnek aldıkları Omegle gibi ücretsiz siteler olmaktadırlar.

Sohbet Giris

Sohbet Giris

Biz Kimiz?

Bir çok kişinin Sohbet etmek istediği bir siteyiz aslında biz Sanal Sohbet Sitesi olarak burada, Aile ortamı Kurmak vede oradaki Sıcak kanlı Sohbet'i istiyenlerdeniz günlük olarak iş yerlerinde veya dışarıda illaki Sorunlar sıkıntılar yaşıyoruz burada birlikte çok güzel zaman geçirmek için hazır bulunmaktayız hadi sende gel Aramıza katıl Chat yapmaya başla Girişlerimiz tamamen ücretsizdir ve hep ücretsiz olarak kalacaktır.

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2020 Tüm Hakları Sakıldır www.Yuvam.Net

Sohbet