Sohbet Burada
BURADA SOHBET ZİL ZURNA! Sohbet siteleri arasında kullanıcıların keyifli zaman geçirmesi için hizmet veren site 100'den fazla kullanıcıya sahiptir.
mirc indir
Program üzerinden chat odalarına bağlanmak için mirc indir.

ingilizce sohbet

ingilizce sohbet

Teys

İngilizce günümüzde, tüm dünyada en yaygın olarak konuşulan ve kullanılan dildir. Dolayısıyla İngilizce öğrenmek, beraberinde gelecekte size en yüksek getiriyi sağlayacak dil olduğu anlamına da gelir. Zira günümüz internet, iş ve eğitim dünyasında İngilizce ‘’küresel ortak dil’’ olarak kabul edilirken havacılık, bilgisayar, diplomasi ve turizm dili olarak önem kazanmıştır. Bugün İngilizce, Amerika ve İngiltere başta olmak üzere Kanada, Avustralya ve Yeni Zelanda’nın da aralarında olduğu 53 ülkenin resmi dilidir ve Norveç, İsveç, Almanya, Danimarka, Hollanda gibi pek çok ülkede ise yaygın olarak benimsenen ve insanlar arasında konuşulan ikinci dildir.

Genel olarak yurtdışı eğitim almayı düşünen öğrencilerin en çok tercih ettiği dil olan İngilizce, dünyanın en iyi yüksek öğretim kurumlarından olan Oxford, Cambridge, Harvard, MIT gibi okullara erişiminizi sağlar. Aynı zamanda CV’nize ekleyeceğiniz İngilizce bilginiz, işverenler tarafından en çok talep edilen becerilerdendir ve mezuniyetten sonra kolay iş bulmanıza yardımcı olur. Peki İngilizce öğrenmek kolay mıdır? İngilizceyi daha etkili ve hızlı bir şekilde nasıl öğrenebiliriz? İngilizce öğrenmek için öncelikle okuma, yazma, dinleme ve konuşmanın da aralarında olduğu 4 temel dil becerisi üzerine yoğunlaşmanız gerekir. Zira bu beceriler, İngilizce bilginizi arttırmanızda önemli rol oynar ve pratik kazanmanıza yardımcı olur. Her gün 5-10 dakikalık çalışma ile sahip olacağınız İngilizcenizi geliştirmek için 13 farklı yöntem yazımızda.

İNGİLİZCE SOHBET
İngilizce öğrenmek isteyenler için güçlü okuma becerilerinin geliştirilmesi; dil bilgisini ve yapısını anlamada, sözcükleri kavramada, ifade ve kelimelerin telaffuzlarını öğrenmede oldukça etkili bir yöntemdir ve yurtdışı eğitim alırken size çok yardımcı olacaktır. Okuma becerilerinin arttırılması için aşağıdaki yöntemleri uygulayabilirsiniz;

İNGİLİZCE SOHBET
İNGİLİZCE SOHBET EDİN YUVAM.NET`DE
Yabancı dil öğrenmek için altın kural, bol bol okumaktır. Öğreneceğiniz dil ister İngilizce olsun, isterseniz de Fransızca, İspanyolca ya da Mandarince okuma alışkanlığı edinmediğiniz taktirde dili anlama, konuşma ve yazma konusunda yetkinlik sahibi olamazsınız. İngilizce birşeyler okumak isterseniz, kitap, dergi, gazete gibi sayısız basılı yayın bulabileceğiniz gibi internet üzerinden ilgi alanlarınızda global sayfaları takip edebilirsiniz.

YORUM YAP

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Arkadaşlarını Bul
#Sohbet Odalarında Güzel Dostluklar
SevdaFm Radyomuzu Dinleyin
#SevdaFm Radyomuzu Buraya Tıklayarak Dinleyenilirsiniz..
Yardımlaşma
#Help Kanalına Girip Yardim isteyebilirsiniz..
web hosting