Sohbet Et!
BURADA SOHBET ZİL ZURNA!
Sohbet siteleri arasında kullanıcıların keyifli zaman geçirmesi için hizmet veren site 100'den fazla kullanıcıya sahiptir.
mirc indir
Program üzerinden chat odalarına bağlanmak için mirc indir.

Gaziantep Sohbet Odalari

Gaziantep Sohbet Odalari

Bugün3

Gaziantep Sohbet Odalari

Gaziantep Sohbet Odaları

Gaziantep Sohbet Odaları dendiğinde akla ilk gelen, Antep`in Kurtuluş Savaşı sırasında gösterdiği o cengaverliktir.

Bizler çok çok ama şanslı bir milletiz. Çünkü herkesin sahip olamadığı, iman gücü ve vatan sevgisi ile kazanılan zaferlerle dolu olan bir tarihe sahibiz. Ülkemizin her toprağında ayrı bir zafer anıları ve şehitlerimizin kanları vardır. Her adımı çok kıymetli ve değerli olan ülkemiz, tarihte bulunduğu yeri düşmanlara vermemek için canını malını ortaya koyan yiğitlerle doludur. İşte bu şehirlerden biridir Antep. Gazi ünvanı daha Antep halkına sonradan gösterdiği yiğitlik ve cesaretten ötürü takdim edilmiş. Gaziantep Sohbet Odaları içinde de tarihini gururla anlatan Antepli dostlarımızdan daha detaylı bilgiler elde ediyoruz. Gaziantep sohbet ederken, tarihinin yanı sıra leziz yemekleri de hemen akla geliyor. Özellikle ilk duyduğumda şaşırdığım ve yemek için özellikle Antepe gitmek istediğim nohut dürümü. Bir mahur nasıl dürüm içine girebilir ki demekten alamıyorum kendimi. Sohbet siteleri içerisinde konuşurken, Antepli bir kullanıcımız çok kolay evde kendin de yapabilirsin demişti. Denemedim ama denemek için sabırsızlanıyorum. Bu arada hatırlatmakta fayda var Gaziantep Mutfağı, UNESCO da ülkemizi temsil etmektedir.

Gaziantep Sohbet Siteleri

Gaziantep Chat yaptığınızda ordaki güzellikler de hemen konu haline gelir. Güneydoğu Anadolunun güzel ve özel şehirlerinden biri olan Antep, halkına göre Doğunun incisidir. Gaziantep kalesi, bedestenleri, tarihi Gaziantep evleri, antik Gaziantep kentleri gezilip görülecek yerler arasındadır. Gaziantep Sohbet Odaları içerisinde tanışıp, Antep in en meşhur lokantalarında buluşmalar düzenleyen kullanıcılarımız da vardır. Hatta bu yöresel lezzet gününe farklı şehirlerden insanlar da katılmaktan, sanal sohbet odaları yerini gerçek dostluk ortamlarına bırakmaktadır. Antep demişken, eskiden Atv de, Karayılan dizisi vardı. Bu dizi Antep in kurtuluşunu anlatan tarihi bir yapıttı. Her bölümünü heyecanla İzlediğim KaraYılan dizisi jenerik müziği hala aklımda. “Sürerim sürerim, gitmez katana, Fransız kurşunu değmez adama. Benden selam söyle nazlı anama vurun Antepliler vurun namus günüdür.

Gaziantep Chat Ortamı içerisinde ya da Gaziantep Sohbet Odaları içinde daha nice güzel ve değerli sohbetler edilip, tarihimizin şanı bir kez daha hatırlanmaktadır. Siz de bu güzel ortama dahil olmak isterseniz IRC.Yuvam.Net ve wWw.Yuvam.Net adreslerini tıklayınız. Biz oradayız.

Saygılarımla…

Sohbet Giris

YORUM YAP

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Arkadaşlarını Bul
#Sohbet odalarında güzel dostluklar
Müzik Dinle
#Radyo Kanalımızda müziğin ritmini hisset
Yardımlaşma
#Help kanalından yardım alabilirsin