Gaziantep Sohbet Odalari

Bugün3

Gaziantep Sohbet Odalari

Gaziantep Sohbet Odaları

Gaziantep Sohbet Odaları dendiğinde akla ilk gelen, Antep`in Kurtuluş Savaşı sırasında gösterdiği o cengaverliktir.

Bizler çok çok ama şanslı bir milletiz. Çünkü herkesin sahip olamadığı, iman gücü ve vatan sevgisi ile kazanılan zaferlerle dolu olan bir tarihe sahibiz. Ülkemizin her toprağında ayrı bir zafer anıları ve şehitlerimizin kanları vardır. Her adımı çok kıymetli ve değerli olan ülkemiz, tarihte bulunduğu yeri düşmanlara vermemek için canını malını ortaya koyan yiğitlerle doludur. İşte bu şehirlerden biridir Antep. Gazi ünvanı daha Antep halkına sonradan gösterdiği yiğitlik ve cesaretten ötürü takdim edilmiş. Gaziantep Sohbet Odaları içinde de tarihini gururla anlatan Antepli dostlarımızdan daha detaylı bilgiler elde ediyoruz. Gaziantep sohbet ederken, tarihinin yanı sıra leziz yemekleri de hemen akla geliyor. Özellikle ilk duyduğumda şaşırdığım ve yemek için özellikle Antepe gitmek istediğim nohut dürümü. Bir mahur nasıl dürüm içine girebilir ki demekten alamıyorum kendimi. Sohbet siteleri içerisinde konuşurken, Antepli bir kullanıcımız çok kolay evde kendin de yapabilirsin demişti. Denemedim ama denemek için sabırsızlanıyorum. Bu arada hatırlatmakta fayda var Gaziantep Mutfağı, UNESCO da ülkemizi temsil etmektedir.

Gaziantep Sohbet Siteleri

Gaziantep Chat yaptığınızda ordaki güzellikler de hemen konu haline gelir. Güneydoğu Anadolunun güzel ve özel şehirlerinden biri olan Antep, halkına göre Doğunun incisidir. Gaziantep kalesi, bedestenleri, tarihi Gaziantep evleri, antik Gaziantep kentleri gezilip görülecek yerler arasındadır. Gaziantep Sohbet Odaları içerisinde tanışıp, Antep in en meşhur lokantalarında buluşmalar düzenleyen kullanıcılarımız da vardır. Hatta bu yöresel lezzet gününe farklı şehirlerden insanlar da katılmaktan, sanal sohbet odaları yerini gerçek dostluk ortamlarına bırakmaktadır. Antep demişken, eskiden Atv de, Karayılan dizisi vardı. Bu dizi Antep in kurtuluşunu anlatan tarihi bir yapıttı. Her bölümünü heyecanla İzlediğim KaraYılan dizisi jenerik müziği hala aklımda. “Sürerim sürerim, gitmez katana, Fransız kurşunu değmez adama. Benden selam söyle nazlı anama vurun Antepliler vurun namus günüdür.

Gaziantep Chat Ortamı içerisinde ya da Gaziantep Sohbet Odaları içinde daha nice güzel ve değerli sohbetler edilip, tarihimizin şanı bir kez daha hatırlanmaktadır. Siz de bu güzel ortama dahil olmak isterseniz IRC.Yuvam.Net ve wWw.Yuvam.Net adreslerini tıklayınız. Biz oradayız.

Saygılarımla…

Sohbet Giris

Etiketler:

Bu yazı toplamda 31 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Biz Kimiz?

Dünya genelindeki milyonlarca üyemiz ile sohbet.com ekibi olarak bu sene de zirvedeyiz. Kendinize uygun binlerce yeni arkadaş edinebilir, görüntülü ve sesli sohbet ederek hayatınızda renkli anlar yaşabilirsiniz. Kameralı sohbetin yanı sıra, sesli, görüntülü veya yazılı olarak ta sohbet yapabilir ve hediyeler gönderebilirsiniz. Binlerce özel dostluğun başladığı adres Sohbet.com Seviyeli ve görüntülü sohbet için doğru adrestesiniz. Dünya genelindeki milyonlarca üyemiz ile Gece34.com ekibi olarak bu sene de zirvedeyiz. Kendinize uygun binlerce yeni arkadaş edinebilir, görüntülü ve sesli sohbet ederek hayatınızda renkli anlar yaşabilirsiniz. Kameralı sohbetin yanı sıra, sesli, görüntülü veya yazılı olarak ta sohbet yapabilir ve hediyeler gönderebilirsiniz. Binlerce özel dostluğun başladığı adres...

Bu sitedeki tüm metin, resim, tasarım, yazılım ve içerikler telif hakları kapsamındadır. Bu sitedeki tüm bilgiler değiştirilebilir.

© 2020 Tüm Hakları Sakıldır www.Yuvam.Net

Sohbet