Sohbet Burada
BURADA SOHBET ZİL ZURNA! Sohbet siteleri arasında kullanıcıların keyifli zaman geçirmesi için hizmet veren site 100'den fazla kullanıcıya sahiptir.
mirc indir
Program üzerinden chat odalarına bağlanmak için mirc indir.

Chatrandom

Chatrandom

İnsanlar, canlı sıkıldığını hissettiklerinde internet üzerinden chatrandom (rasgele sohbet) etmek isteyebilmektedir. Bizler, genel ahlaka uygun sohbetlerin yapılabilmesi için en iyi ortamları oluşturmaya çalışıyoruz. Online sohbet sitesi hizmetlerimizde, kişilerin, inançlarına göre dini konularda sohbet etmelerini sağlıyoruz.

Muhafazakâr kişileri bir arada buluşturuyor ve inanç çerçevelerinde seviyeli sohbetler yapabilmelerini sağlamaya çalışıyoruz. Random chat konularında birçok online sitelerde mağduriyetlerle karşılaşabiliyor. Bizler, hiç kimsenin mağdur olmadan, bilgi paylaşımı içerisinde sohbet etmesini sağlıyoruz. Sitemiz, dünyanın her yerinden erişilebilir durumdadır ve kullanıcılarımız 24 saat erişim yapabilir.

Güvenilir Online Sohbet

İnsanlar, can sıkıntılarını gidermek için internet üzerinden güvenilir sohbet edebilecekleri siteleri araştırırlar. Bizler, dini konularda, sohbetlerin güvenilir bir şekilde yapılabilmesini sağlıyor ve her gün binlerce kişisinin sitemizde sohbet etmesini sağlıyoruz. Belirlemiş olduğumuz kurallarımız ve konularımız güvenilir sohbetlerin yapılmasını sağlamaktadır. İnsanların, ahlaki değerlere saygılı bir şekilde dini konular üzerinde sohbet etmesine aracılık ediyoruz. Chatrandom Rasgele sohbet seçeneklerimiz arasında, İslami bilgiler üzerine sohbet seçenekleri sunuyoruz.

Sohbete Giriş

Online sitemize erişim yaptığınızda, sade ve kullanışlı bir tasarım ile karşılaşırsınız. Sohbete başlayabilmeniz için rumuz ve şifre yazacağınız ekranın açık olduğunu görürsünüz. Rumuz yazdıktan sonra şifre yazmaya gerek duymadan sohbet odalarına giriş yapabilirsiniz.

Rumuz belirleyerek sitemize giriş yaptığınızda, rumuzunuzun tüm sohbet odalarında yer aldığını görebilirsiniz. Giriş yaptıktan sonra, bazı kullanıcıların sizlere sohbet çağrısında bulunduğunu görebilirsiniz. Sizlerde, sohbet odalarındaki diğer kullanıcılardan istediğinize sohbet için mesaj gönderebilir, istediğiniz konularda sohbete başlayabilirsiniz.

Online Sohbetlerde Seviyenin Korunması

İnternet üzerinden verilen sohbet hizmetlerinde, insanların çoğu, farklı konularda konuşmakta ve çoğu zaman sohbet seviyesini düşürebilmektedir. Bu hem yapılan sohbetin hem de verilen hizmetin kalitesini düşürmektedir. Bizler, online olarak yapılan sohbetlerde seviyenin her zaman korunabilmesi için bazı kurallar belirledik ve bu kurallara uyulmasını sağlıyoruz.

  • Sohbet konularımız dini konular olduğu için hiçbir kişinin dini inancı üzerinden hakaret edilemez,
  • Sitemizde kullanılan tüm ifadeler genel ahlaka uygun olmalıdır.
  • Karşılıklı hakaret, rencide edici kelimeler kullanmak yasaktır.
  • Devlet büyüklerine hakaret, siyasi parti propagandaları içerikli yazışmalar yasaktır.
  • Kişisel bilgilerin, banka hesap numaralarının ve telefon numaralarının paylaşımı yasaktır.
  • Sohbet sırasında, sitemiz haricinde başka site ya da ürünler için reklam içerikleri paylaşılamaz.

Kullanıcılarımız, sitemize giriş yaptıklarında, sohbete başlamadan önce kurallarımız okumalı ve belirlenen kurallara uymalıdır.

Rasgele Seçim

İnternet üzerinden rasgele sohbet chatrandom seçimi yapmaya çalışanlar, sitemizi seçtiklerinde, dini konular üzerine sohbetlerin yapıldığı online bir ortam olduğu görebileceklerdir. Amacımız, muhafazakar insanları buluşturmak ve sohbet ederek, yeni dostluklar kurmalarını, yeni bilgiler öğrenmelerini sağlamaktır. Rumuz belirleyerek, sohbet odalarındaki yerinizi aldıktan sonra, seçtiğiniz kişiler ile konuşacağınız konuları kendiniz belirleyebiliyorsunuz. Soru cevap şeklinde sohbetinizi devam ettirebilir ve birçok konuda yeni bilgilere kavuşabilirsiniz.

Bilgilerin Güvenliği

Online sistemler üzerinde yapılan işlemlerde kişisel bilgilerin güvenliği en önemli husustur. Online sohbet sitesi olarak, hiçbir kullanıcımızdan, kişisel bilgilerini istemiyoruz. Güvenli sohbetlerin yapılabilmesi için sohbet sırasında, kişisel bilgilerin paylaşılmasını da yasaklıyoruz. Bunun için tüm kullanıcılarımız, online sohbetlerini sitemizde, güvenli şekilde yapabilmektedir.

Yapılan sohbetlerde, yapılan sohbet yazışmaları, sistemimiz tarafından kaydedilmemektedir. Özel mesajlaşma bölümlerinde, yapılan yazışmalar sadece sohbet yapan iki kişi tarafından görülmekte başka hiç kimse içerikleri görememektedir. Dini konularda sohbet fırsatı sunan güvenilir online sohbet sitesi olarak tüm kullanıcılarımıza her türlü güvenliği sağlıyoruz.

Sohbet Giris

Arkadaşlarını Bul
#Sohbet Odalarında Güzel Dostluklar
SevdaFm Radyomuzu Dinleyin
#SevdaFm Radyomuzu Buraya Tıklayarak Dinleyenilirsiniz..
Yardımlaşma
#Help Kanalına Girip Yardim isteyebilirsiniz..