Sohbet Burada
BURADA SOHBET ZİL ZURNA! Sohbet siteleri arasında kullanıcıların keyifli zaman geçirmesi için hizmet veren site 100'den fazla kullanıcıya sahiptir.
mirc indir
Program üzerinden chat odalarına bağlanmak için mirc indir.

Bingöl Sohbet Odalari

Bingöl Sohbet Odalari

Buyuk Bingol Otel Bingol Bingol Merkez Galeri

Bingöl Chat sohbet odaları

Şehir sohbet odalarımıza bir yenisini daha ekledik. Bingöl Chat sohbet odaları ile sizlere sevgili hemşerilerimize kaliteli Chat sitemizi tanıtayım. Sohbet Chat odaları arasında Bingöllü dostlarımızın rahat sohbet edip hemşerileriyle buluşmaları için hazırlanan bu web adresi kesinlikle kullanışlıdır. Evet, arkadaşlar bu ilimizi biraz tanıyalım.

Bingöl’ ün İlçeleri: Adaklı, Genç, Karlıova, Kiğı, Solhan, Yayladere ve Yedisu’ dur.

Coğrafyası: Doğu Anadolu Bölgesi Yukarı Fırat bölümünde yer alan Bingöl ili Muş, Erzurum, Erzincan, Tunceli, Elazığ ve Diyarbakır illeri ile çevrilidir.
İl Merkezinin deniz seviyesinden yüksekliği 1.151 metre olup, arazi yapısı dağlık ve engebelidir.

İklimi: İl genelinde yazların sıcak ve kurak, kışları soğuk ve kar yağışlı geçtiği karasal iklim şartları hüküm sürmektedir.

Bingöl Kaliteli Chat odaları

Bingöl kaliteli Chat odalarımız insanlara rahat ve huzurlu sohbet vaat ediyor. Güvenli bir ortamda rahatsız edilmeden sohbet etmenin keyfini burada yaşayın. Tarihçesi: Bingöl ve çevresi Urartu, Asur, Pers, Roma, Arap, Selçuklu, Saltuk, Akkoyunlu, Saf Evi ve Osmanlı dönemlerini yaşamıştır. 1936 yılında “Çapakçur” adı ile il olmuş ve adı “Bingöl” olarak değiştirilmiştir.

Ne Yenir: Yörede üretilen dut pekmezi ve Bingöl balı tadılmalıdır. Ata Park ve Soğuk Çeşme mevkiinde yöresel yemekler yenebilir.

Ne Alınır: Yörede üretilen dut pekmezi ve Bingöl balı alınabilir.

Bingöl Seviyeli Chat ortamı

Chat ortamlarında aranılan en büyük ve önemli etken elbette ki seviyeli bir ortam olmasıdır. Bu seviyeli ortamı kurmak adına siz değerli kullanıcılarımıza büyük iş düşmektedir. Sohbet odası her kültürden insanı bünyesinde barındıran büyük bir platformdur.  Bu Chat ortamı sohbet odaları ile sizlerde elit insanlarla tanışıp sohbet edebilir aynı zamanda arkadaş bulabilirsiniz. Karayolu: Türkiye’nin her yerinden karayolu ulaşımı mümkün olup, otogar kent merkezindedir. Otogar Tel: (+90-426) 214 38 48 -214 38 58 -214 38 68

Havayolu: Kente en yakın havaalanı Muş ilinde (118 km) bulunmakta olup, cumartesi ve pazar hariç Ankara’dan direkt uçak seferleri bulunmaktadır.

Demiryolu: Genç ilçesinde bulunan istasyon vasıtasıyla doğuda Tatvan’ a, batıda ise Elazığ bağlantılı olarak İstanbul’ a kadar demiryolu ulaşımı mümkündür.

Sohbet Giris

 

YORUM YAP

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Arkadaşlarını Bul
#Sohbet Odalarında Güzel Dostluklar
SevdaFm Radyomuzu Dinleyin
#SevdaFm Radyomuzu Buraya Tıklayarak Dinleyenilirsiniz..
Yardımlaşma
#Help Kanalına Girip Yardim isteyebilirsiniz..
web hosting