Sohbet Burada
BURADA SOHBET ZİL ZURNA! Sohbet siteleri arasında kullanıcıların keyifli zaman geçirmesi için hizmet veren site 100'den fazla kullanıcıya sahiptir.
mirc indir
Program üzerinden chat odalarına bağlanmak için mirc indir.

Artvin Sohbet Sitesi

Artvin Sohbet Sitesi

Artvin Sohbet Odalari

Artvin Sohbet Sitesi

Merhaba Dostlar. Bugün özel bir sohbet sitesi olan Artvin sohbet sitesi ile karşınızdayız. Artvinli hemşerilerimizin toplanma merkezi olan bu Chat sohbet odalarımızda sizlerde yerinizi alın. Kaliteli sohbet adına oluşturulan bu ortam sizlere en güzel sohbetleri yapmanız için hazırlanmıştır. Seviyeli sohbet siteleri arasında üst sıralarda bulunan Chat sitelerimiz sizlere kesintisiz hizmet vermektedir.

Artvin, ili ikiye bölen Çoruh nehri, dik yamaçlı uzun vadileri, 3900 metreye kadar yükselen birbiri ardına sıralanmış yüksek dağları, balta girmemiş doğal ormanları, yüksek dağların doruklarında Krater gölleri, Karagülleri, yeşil yaylaları, fauna ve flora zenginliği, tarihi kilise, kale ve kemer köprüleri, geleneksel mimarisi ve festivalleri ile çeşitli turizm değerlerini içinde barındıran otantik bir turizm beldesidir.

Chat siteleri ile tanışın

Chat siteleri ile tanışın diyoruz. Bu siteler aracılığıyla yeni insanları tanıyabilirsiniz. Güzel samimi sohbetler edip kaliteli insanlarla arkadaş olabilmektesiniz. Kaçkar ve Karçal dağlarında yapılan dağ tırmanışları, bölgenin değişik yörelerinde doğal güzellikler içinde bulunan dağ yürüyüşü parkurlarında yapılan doğa yürüyüşleri, Çoruh Nehri ve Bar hâl çayında yapılmakta olan Rafting, katamaran ve kano gibi akarsu sporları Artvin’in turizm çeşitliliğini zenginleştirmektedir. 4 üncü Dünya Akarsu Sporları Şampiyonası 1993 yılında Çoruh nehrinde yapılmıştır.

Artvin (Livana) Kalesi: Erzurum–Samsun karayolunun Artvin şehir merkezine çıkış sağlayan noktasında, Çoruh Nehri üzerinde bulunan Artvin Köprüsü’nün karşı yanında, ırmak tabanından 70 m. yükseklikte ana kayaya bağlanmış konumdadır. Kale içerisinde sarnıç ve şapel kalıntıları bulunmaktadır. Yapı, 10. yüzyıl ortalarında Bagratlı Krallığı’nca inşa edilmiş, 16. yüzyılda Osmanlılar tarafından onarım görerek kullanılmıştır. Yüksek kulesiyle dikkat çekmektedir.

Arkadaşlık sohbet sitesi

Arkadaşlık sohbet sitesinin vazgeçilmez adresi olan Sohbetlerde.Net adresimizle sınırsız sohbet etme imkânı sağlıyoruz.  Chat sohbet odaları ile sohbet siteleri sayesinde güzel ve eğlenceli zaman geçirin. Chat odası sohbet odası sizlere keyifli zaman geçirtir.  Artvin sohbet sitesi seviyeli sohbet ortamıdır. Şavşat (Satlel) Kalesi: Şavşat ilçesi Söğütlü Mahallesinde bulunmaktadır. Bagratlı Krallığı zamanında inşa edilmiş Osmanlılar tarafından da kullanılmıştır. Günümüzde terkedilmiş olan kalenin sur duvarlarının büyük bir bölümü ayaktadır.

Ardanuç (Gevhernik) Kalesi: Ardanuç ilçesi, Adakale Mahallesi’nde bulunan yapı, yöredeki en eski ve en önemli kalelerden birisidir. Kalenin ilk yapımına milattan önceki dönemlerde başlandığı bilinmektedir. Bagratlı Krallığı, Çıldır Atabekleri ve Osmanlıların yönetim yeri olarak kullanılmıştır. İç kale ve etrafı surlarla çevrili şehir yapısıyla tek örnektir. Geçmiş dönemlere ait çeşitli kalıntıların yanı sıra Kanuni Sultan Süleyman’a ait kitabesiyle de dikkat çekmektedir.

Sohbet Giris

YORUM YAP

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Arkadaşlarını Bul
#Sohbet Odalarında Güzel Dostluklar
SevdaFm Radyomuzu Dinleyin
#SevdaFm Radyomuzu Buraya Tıklayarak Dinleyenilirsiniz..
Yardımlaşma
#Help Kanalına Girip Yardim isteyebilirsiniz..